Selles - Ablatif olmayan 1550 nm Fraksiyonel Erbiyum lazer

Gelişmiş olmayan abartılı 1550nm erbiyum-cam fraksiyonel lazer teknolojisine dayanan Selles, farklı tedavi şekillerine sahip statik pulun çalışma modu altında mikroskobik lazer ışınları ile cilt üzerinde etki eder. Minör lezyonlarla penetrasyon derinliği yaklaşık invaziv olmayan bir tedavi sağlar ve doğru, güvenli ve yüksek etkili cilt yenileme ve skar tedavisini minimum aksama süresiyle kanıtlar. Selles, akıllı optik izleme sistemi ve randomize tarama teknolojisi kullanarak hastalar için optimum etki sağlar.

  • Lazer ışığı, alternatif yön tarafından serbest bırakılır, bu nedenle cilt, ışık yayılma periyodunda soğutma süresine sahiptir ve bu, iltihap ve diğer yan etkilerden sonra pigment riskinin (PIH) azaltılmasına büyük ölçüde yardımcı olur.
  • Rastgele püskürtmeli ışın teknolojisi
  • Akıllı optik izleme sistemi
  • Basit kullanım ve isteğe bağlı daha fazla tedavi şekli
  • Ayarlanabilir enerji ve yoğunluk
  • Güvenli, Etkili ve Ekonomik

Broşürü indirBroşürü indir

Çalışma prensibi

1550nm lazer fasülyesi cilt yüzeyinde fraksiyonel yolla, mikroskobik termal bölge oluşturarak, cilt alanı ciltte hasarı azaltarak ısı difüzyon alanı olarak taranmaz.
1550nm lazer hedefle ilgili konularda hassas bir şekilde çalışmakta, dermisin kollajen dokularının suyunu ısıtır, lazer ısı etkisi kollajen rejenerasyonunu arttırır, kollajen hacmi artar ve sipariş verir, daha sonra cildin elastikiyetini arttırır, cilt durumunu iyileştirir.
Bu alanlar tedaviden sonra bir onarım merkezi olarak, insanın cilt yara iyileşme mekanizması ile, epidermisin büyümesini ve iyileşmesini, deri liflerinin kalınlaşmasını ve derinin iyileşmesini teşvik eder.

Özellikleri ve avantajları:

1. Lazer ışığı, alternatif yön tarafından serbest bırakılır, böylece cilt, hafif radyasyon aralığındaki soğuma süresine sahiptir; bu, iltihap ve diğer yan etkilerden sonra pigment riskinin (PIH) azaltılmasına büyük ölçüde yardımcı olur.
X-Y ipucu: yüksek penetrasyon, ağrısız, travma yok
X-Y tarama teknolojisi, farklı şekil ve boyutlara göre hedef tedavi alanını hassaslaştırabilir.

 

 

 

 

2. Rastgele püskürtmeli ışın teknolojisi
Selles, cilde randomize mikroskopik lazer ışınlarının çoklu dizilerini sunarak çalışır. Bu kirişler, çevredeki canlı dokuları korurken, retiküler dermiş kadar aşağıya nüfuz edebilen, derin, kolimatlanmış mikro nekrotik kolonlar üretirler. Sonuç, minimum aksama süresi ve dramatik klinik iyileşmelerle daha doğal, daha düzgün bir cilt rejenerasyonu üretir.
Bu patent teknolojisi hastanın rahatsızlığını, kısa iyileşme süresini ve pigmentasyonu azaltmaktadır.

 

 

 

3. akıllı optik izleme sistemi
Selles el parçası, tutarlı, öngörülebilir ve tekdüze tedavi sağlayan, akıllı optik izleme sistemi kullanmaktadır. Bu sistem hareket hızını otomatik olarak ayarlarken, el hareketi daha iyi hasta deneyimleri sunarak nabzı eşit olarak dağıtır. Operatör kontrolü daha güvenli tedavi.

 

 

 

 

 

 

4. kullanımı basit ve daha fazla tedavi rakamları isteğe bağlı
Akıllı arayüz ve hassas parametreler operatörün optimal tedavi ayarını kolayca seçmesini sağlar.
Daha fazla tarama şekli: dikdörtgen, elips, üçgen ve çokgen. Tarama alanı serbestçe ayarlanabilir. Farklı cilt bölgeleri ve desenleri için daha hassas tedavi, böylece daha iyi bir etki elde edin.

 

 

 

 

5. Ayarlanabilir enerji ve yoğunluk
Matris form taraması, birim alan başına eşit enerji dağılımı sağlayarak tedavi sırasında eşit olmayan enerjinin neden olduğu pigmentasyon damarlarını önler.
Maksimum 200MJ / dot ile yüksek darbe enerjisi. Ayarlanabilir tarama yoğunluğu, patolojik dokular için doğru tedavi sağlar.

 

 

 

 

6, Güvenli, Etkili ve Ekonomik
1550nm fraksiyonel lazerin cildin termal uyaranı vardır, deri altından deri altından dermis papiller tabakayı uyarır, mikro yara üretir, böylece cilt otomatik olarak onarılabilir. Yüksek enerji ancak hassas lazer bırakma, hatta gözkapağı tedavi edebilir.
Silah vuruşu stili, cildinize dokunmayın, çapraz enfeksiyonu önleyin.
Kısa tedavi süresi, ağrılı, kesinti yok, travma ve pigmentasyon yok.
İpucu, ömür boyu limitleri vardır, dayanıklı ve ekonomiktir.

 

Uygulamalar ve Klinik Fotoğraflar

Parametreler

Lazer tipiFiber Lazer
dalga boyu
1550nm
Lazer moduSaf tek mod
Lazer ışınıYivli, 6mm, M2 <1.02
Orta Kazanç6um çekirdek Er Katkılı / Er Yb Katkılı Fiber
Lazer gücü
10W/20W/30W
Enerji
5-200mj / dot
Yoğunluk4-1024 dots/cm2
Tedavi modutaramak
Darbe genişliği
0.2-20ms
Penetrasyon derinliği
0.1-2-1.8mm
Tarama alanı
2.5*2.5cm2
Nokta boyutuMaksimum 7um Tam Alan @ F = 100m
Tarama süreleri
1-5
İpucu boyutu
30mm
Ekranrenkli LCD dokunmatik ekran
Net ağırlık
30kg
Makine boyutu
404*557*893mm