Fiber HR

Fiber Eşleşmiş Diyot Lazerli Tüy Alma Makinesi -Fiber HR

Elyaf HR, normal diyot lazer ile karşılaştırıldığında Elyaf HR en son 810nm fiber çiftleşti diyot lazer ve daha fazla uygulama, El yapımı değil makine içinde lazer HR lazer jeneratör koymak. Böylece enerji ve ısı transferi fiber tarafından serbest bırakılır. Normal diyot lazerin el parçası ağır, pahalı ama zayıftır, fakat Fiber HR’ler hafif ve güçlüdür. Bu yüzden el parçası çok daha uzun ömürlü 50 milyon çekime ulaşabilir, sarf malzemesi olmadan dayanıklıdır.
En son tasarlanan ekran, profesyonel ve tam parametrelerle daha fazla kullanıcının çalışmasını karşılayan üç tedavi moduna, hızlı, klasik ve ücretsiz ayar moduna sahiptir. Fiber HR, pigment ve ağrı kesici tedavi vb. Gibi daha fazla uygulama için 4 mm ve 60 mm’lik iki nokta daha ekleyecektir.

  • Dayanıklı el parça ve uzun ömürlü
  • Hafif el parçası ve temaslı soğutma
  • Düzgün enerji dağılımı
  • Daha fazla tedavi modu ve profesyonel yazılım
  • Daha fazla nokta boyutu ve Uygulamalar (Güncelleme Ekipmanı)

Fiber Eşleşmiş Diyot Lazer Teknolojisi

Birden fazla diyot lazerin ürettiği ışık, hedef bölgeye ışık vermek için mikro mercek dizisi ile tek çekirdekli çok modlu bir fibere bağlanır.
Özellikler : Düşük hasar oranı, Düzgün enerji dağılımı, Uzun ömür, Kolay bakım.

Normal diyot lazeri çoğunlukla bir yığın şeklinde düzenlenmiş bir dizi diyot çubuğu ile Dikey Lazer Yığınıdır. Lazer çip, yüksek çıkış enerjisi sağlamak için ısı alıcıları üzerine kaynaklanır.

Özellikler: Yüksek hasar oranı, Düşük ömür, Bakım için yüksek gereksinim.

Çalışma prensibi

810nm diyot lazer altın epilasyon standardıdır.
810 nm lazer, folikülde çoğunlukla melanin tarafından emilir, su ve hemoglobin tarafından emilim azalır. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Yan etkileri olmayan rahat ve ağrısız çalışma.

 

Özellikleri ve avantajları


Dikey lazer yığını dar soğutma kanalına, yüksek ısı akışına ve düşük ısı kapasitesine sahiptir, bu sayede su sıkıntısı, ısı veya aşırı akım nedeniyle meydana gelen çubukların yanması gibi termal hasara kolaylıkla sahiptir. Ve kolayca nem yoğunlaşmasının neden olduğu boşluk yüzey hasarını gösterir. alacakaranlık ve kanal tıkanıklığı. Bu nedenle genellikle normal diyot lazerin çalışma sıcaklığı düşük olmalı, zaman içinde filtre gibi tüketilebilir, ömür boyu maks. gelecekteki kullanım için çok yüksek maliyetle 5 ila 10 milyon çekimdir. Ama fiber eşleştirilmiş diyot lazer Fiber HR tüm yukarıda ortak teknoloji kusur çözmek, yüksek sıcaklık bile 45 ℃ ve nem ortamında çalışabilir, çekirdek lazer jeneratör termal hasarın neden olduğu sorun asla olmaz, bu yüzden el parçasının ömrü 50 uzatmak milyon çekim ve iki yıl garanti. Hiçbir şekilde tüketilebilir filtre yok, her yıl yüksek el parçasını, pazardaki en ekonomik diyot lazer makinesini değiştirmeye gerek yok.


El parçasında lazer jeneratörü yoktur, bu nedenle dikkatli kullanılmaması nedeniyle yüksek el parçasına zarar vermekten endişelenmenize gerek yoktur. El parçası bayan operatör ve uzun süreli çalışma için çok daha hafif ve daha rahattır. Safir temaslı soğutma, epidermisi iyi korur ve yüksek enerji kullanımı altında olsa da güvenli ve rahat bir tedavi sağlar. Soğutma sıcaklığı 0 ℃ ila 5 keep arasındadır.
Fiber bağlı diyot lazer, daha yumuşak ve etkili depilasyon için küçük bir sapma açısında tekdüze bir enerji dağılımı ile tasarlanmıştır.
Tekrarlama modu nispeten daha düşük enerji kullanır, ancak yüksek frekanslı 10HZ, cildin kayması özellikle büyük cilt bölgesi için hızlı çalışmaya ulaşır, daha fazla kez kaymasıyla birikmiş enerji, tedavi etkisini sağlar ancak epidermis için rahattır.
Damga modu küçük alan tedavisi için uygundur, en kısa aralık 0.8s, güvenli ve verimli olabilir.
Klasik mod kullanıcıya farklı cilt tiplerine, saç rengine ve saç tiplerine, rafine ve rahat çalışmasına dayanan hazır bilimsel parametreler sunar.
Özel mod profesyonel kullanıcının darbe genişliği vb gibi deneyimli ve tam parametreleri seçmesine izin verin. Yüksek enerji aralığı 100J tüm hastanın ihtiyacını karşılar. Kaydetme fonksiyonu, makineyi açtıktan sonra doğrudan kullanım için alışılmış parametreleri saklar.
Tedarikçi, makinenin durumunu açık bir şekilde bilir, satış sonrası hizmetleri elverişli hale getirir.
Epilasyon el parçası hızlı ve pul işlemi için uygun olan nokta boyutunun 12mm'dir. 4mm spot büyüklüğünde pigment, cilt, nevus vb. Cilt problemleri tedavi edilir. Büyük nokta boyutunun 60mm'si, vücut ağrısının giderilmesi için çok güzel bir etkiye sahiptir. Spot büyüklüğünü ve fonksiyonlarını değiştirmek için sadece ipucu değiştirin. Platform ekipmanı daha fazla uygulama ve tedavi projesi gerçekleştirmektedir.
Operatör, operasyon sırasında doğrudan parametrelerin kullanılmasını okuyabilir.

Parametreler

Lazer tipi
Fiber Bağlantılı Diyot Lazeri
dalga boyu
810nm
Lazer gücü
640W
Darbe genişliği
5-800ms
Enerji yoğunluğu
1-100J/cm2
Sıklık
1-10Hz
Cilt tipi
I-VI
Operasyon modu Tekrarla, Damga, Klasik, Özel
Ekran
10inch LCD
Nokta boyutu
12mm*12mm; 4mm; 60mm
Soğutma tipi Safir temas soğutması
Soğutma sıcaklığı
≤5℃
Boyut
650*430*315 mm
Net ağırlık
22KG

Önce sonra

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image