Ultraptor - HIFU Makinesi

Ultraptor prensibi, yüksek enerjili, nüfuz eden kortları 3.0 ~ 4.5 mm’ye kadar üretmek için yüksek yoğunluklu ultrasonlu (HIFU) tek bir noktaya ultrasonik odaklamadır. SMAS (Musculo-Aponeurotic sistemi) sığ kas fasyası doku derin, in vitro in vivo termal koagülasyon kas aponeurotic sistemi (SMAS) yapmak, gerginlik ve asansör neden, fasya süspansiyon kaldırma ile sonuçlanır.

  • Kroki görüntüleme tüm yolu
  • Tedavi derinliği
  • Üçlü katmanlı yakınsak atak tedavisi
  • Non invaziv tedavi
  • Güvenli ve non-invaziv, kesinti yok
  • Kalıcı etkisi
  • İki uçlu özel tek nokta el parçası tasarımı

Anti-aging ve Teknoloji karşılaştırmasının gelişim öyküsü

Çalışma prensibi

Ciltte yüksek yoğunlukta odaklanmış ultrason tedavisiEnerji, deri altından 4.5mm SMAS seviyesine nüfuz eder.Anında sıkma etkisi: cilt hücrelerinin ısı koagülasyon sıcaklığı 65 dereceden fazla arttıCilt yenilenmesini ve sıkılaştırma etkisini sağlamak için kollajen ve elastini uyarın ve çok sayıda rekombinasyonu tekrarlayın.

 

Ultraptor prensibi, yüksek enerjili, nüfuz eden kortları 3.0 ~ 4.5 mm’ye kadar üretmek için yüksek yoğunluklu ultrasonlu (HIFU) tek bir noktaya ultrasonik odaklamadır. SMAS (Musculo-Aponeurotic sistemi) sığ kas fasyası doku derin, in vitro in vivo termal koagülasyon kas aponeurotic sistemi (SMAS) yapmak, gerginlik ve asansör neden, fasya süspansiyon kaldırma ile sonuçlanır. Ve sonra derinden sığ derinden cilt desteğinin deri altı yapısını iyileştirir, böylece kollajen proteini büzülmesini ve kollajen proliferasyonunu ve yeniden düzenlenmesini uyarır, yeni bir kollajen fiber ağı oluşturmayı, cildin alt kısmından elastikiyeti geri kazandırır, etkili bir şekilde anahat ve pürüzsüzlüğü sıkılaştırır. kırışıklıklar. Cerrahi cilt kaldırma, not bakım olarak çekme etkisi, yaklaşık 2-3 yıl süre korumak.

Özellikleri ve avantajları:

1. kroki tüm yolu
Ultrasonik taramada ultraptor karışımı, deri altı dokusu ve sonik kaldırma özel patentli tarama sistemini gözlemlemek, en iyi parçayı planlamak, görüntüleme ve cilt altı durumlarını tamamen izlemek için ultrasonik taramada kullanılır. Ultrasonik tarama, cildin farklı katmanlarını bulmaya yardımcı olabilir. doku, ve kesin bir şekilde kesin pozisyondaki enerji, görsel operasyon daha doğru, etkili ve güvenlidir.

2. Tedavi derinliği
Ultraptor iyi bir enerji penetrasyonuna ve odak odağına, hedef noktasında odaklanmış ultrason enerjisine sahiptir, korteksin delinmesi için ultrasonik enerji kullanılarak doğrudan 1,5-4,5 mm’ye ulaşır, kas fasyası dokusu SMAS katmanına kadar derin, fasya gerginliği ve kaldırma etkisi üretir.

3.Triple katmanlı yakıcı saldırı terapisi
Ultraptor benzersiz “üçlü tabakalı yakınsak atak tedavisi”: derinlik 1.5mm etkisi dermiş derin tabakası, derinlik 3.0mm dermis derin tabakası, derinlik 4.5mm etkisi SMAS fasya tabakası, corium katman ve kas tabakası hiyerarşik enerji iletimi, Sığ derinlikli bir şekilde subkütanöz yapının desteklenmesini iyileştirir, yaşlı kemik kollajen kasılmasını sağlar ve kolajen hiperplazi ve rekombinantı uyarır, yeni kollajen fiber ağı oluşturur, cildin alt kısmından elastikiyeti sağlar.

4. Non invaziv tedavi
“HIFU” yüksek enerjili odaklanmış bir ultrason non-invaziv bir tedavidir, yüksek enerjili odaklama bir anda SMAS katmanına ulaşır, odak noktasında odaklanmış ultrasonun termal etkisi ile çok fazla enerji açığa çıkarır, böylece termal koagülasyon ile dokuyu küçültür. , anlık sıkılaştırıcı, geleneksel cerrahi veya minimal invaziv cerrahinin invazif hasarını önlemek.

5. Güvenli ve non-invaziv, hiçbir kesinti
HIFU enerji tedavi sırasında sadece travma değil, aynı zamanda cilt yapısı ve yüzeysel musculoaponeurotic sisteminin işlevine zarar vermez, tedavi süreci, hiçbir enjeksiyon, yüksek güvenlik ve verimlilik, herhangi bir kesinti yok .

6. Lasting etkisi
HIFU, cildin rahatlamasını, sarkmasını ve kırışıklıklarını üç yaşta çözebilir, kırışıklıkların her türünü giderebilir ve rahat bir şekilde cildinizi etkili bir şekilde sıkılaştırabilir, sadece kısa bir süre 60 dakika, estetik ameliyat olmadan cildi kaldırabilir ve cildinizi uzun süre koruyabilir.

Uygulama

Fotoğraflardan Önce ve Sonra

Parametreler:

teknolojiOdaklı ultrason
Sıklık4.00MHz/ 7MHz/10MHz
en yüksek güç150w
Tedavi ucu3.0mm, 4.5mm, tek nokta
Çıkış enerjisi
0.2J-2.4J
Tedavi uzunluğu
5-30mm
Nokta aralığı
1.5-2.0mm
Giriş gücü
220v/110v 50/ 60HZ
BoyutMainframe 526 * 344 * 238mm; Taban 513 * 471 * 738mm
AğırlıkMainframe 7.5KG; Temel 10 KG