LeafPure Echo- Satılık profesyonel pikosaniye lazer dövme silme makinesi

LeafPure-Echo, hem fraksiyonel olmayan hem de amp;amp; Leaflife'tan kesirli yetenekler. LeafPure-Echo'nun benzersiz etki tarzı
dokuya ultra kısa pikosaniyelik enerji darbeleri iletmeye dayanır. Bu enerji patlamaları, pigmentasyonu daha küçük, daha kolay yok edilen parçacıklara bölen bir fotoakustik etki yaratır.

Kullanılan dört teknoloji mükemmel lazer ışını sağlar;
Lazer üretimi-iletim optik yolu entegre tasarım;
Kısa Darbeler & Optimum Sonuçlar için Yüksek Tepe Gücü;
İki çıkış modu;

Bize Ulaşın

Kısa Tanıtım

Her iki yönde de 532 nm ve 1064 nm fraksiyonel olmayan ve fraksiyonel pikosaniye lazere sahip olun. Çift dalga boyu pikosaniyelik fraksiyonel modül, pigmentasyon, cilt gençleştirme ve tonlama için çözümler sunar.

Fraksiyonel olmayan yöntemle çok çeşitli dövmeleri tedavi edin. İnatçı dövmeler dahil tüm dövme renklerini ve türlerini tedavi etmek için 2 dalga boyu.

Daha az tedavi; Daha iyi sonuçlar; Güvenli; Minimum rahatsızlık; En yüksek tepe gücü; En kısa darbeler; Yüksek tepe gücü, çok çeşitli nokta boyutları üzerinden enerji sağlar. Kısa pikosaniye darbeleri, minimum yan etki riskiyle enerji dağıtımına izin verir.

Tescilli LeafPure teknolojisi, tamamen özelleştirilebilir tedaviler için dalga boyunu (1064nm ve 532nm), ışın dağıtımını, enerjiyi, spot boyutunu ve tekrarlama oranını ayarlamak için optimum esnekliğe sahiptir.

Örnek performans Kanıtlanmış, güvenilir bir LeafPure platformuna entegre edilmiştir. Optimum sonuçlar için optimum esneklik Tüm cilt tiplerini tedavi etmek için dalga boyunu, enerjiyi, spot boyutunu ve tekrarlama oranını ayarlayın. Ölçeklenebilir Sağlam tasarım, gelecekteki uygulama geliştirmelerine olanak tanır.

Ergonomik başlıklar Tüy kadar hafif başlıklar ve mafsallı kol, geniş tedavi alanlarında ve uzun tedavi günlerinde geliştirilmiş kullanıcı konforu anlamına gelir. Büyük spot boyutları Çok çeşitli spot boyutlarıyla tedavileri özelleştirin. Daha hızlı kapsama için büyük nokta boyutları ve bazı hedefler için gereken delme derinliği.

Bağlantılı kullanıcı arabirimi Elciklerde çevirin, ekranda görün. Kullanımı kolay Kolaylaştırılmış kılavuzlu mod kullanıcı arabirimi, bir öğrenme eğrisini neredeyse ortadan kaldırır. Her türlü ofis ortamına uyar Orta büyüklükte, odadan odaya taşınabilir. Hızlı başlatma süresi 2 dakikadan kısa sürede kullanıma hazırdır. Düşük çalıştırma maliyetleri, LeafPure puls-on-Demand ultra uzun flaş lambası ömrü sağlar.

Homojenizatör kullanılarak toplu ısıtmadan kaçınılması nedeniyle gelişmiş işlem güvenliği. Top-hat ışın profili, epidermal hasarı, doku dokusal değişikliklerini ve yara oluşumunu en aza indirir. Homojenizatör eksikliği, ışın içinde sıcak noktalara ve artan yara izi riskine neden olabilir.

İleri Teknoloji Tasarım

Mükemmel lazer ışını sağlamak için daha fazla teknoloji kullanıldı

Homojenizatör kullanılarak toplu ısıtmadan kaçınılması nedeniyle gelişmiş tedavi güvenliği • Silindirik ışın profili, epidermal hasarı, doku dokusal değişikliklerini ve yara oluşumunu en aza indirir • Homojenizatörün olmaması, ışın içinde sıcak noktalara ve artan yara izi riskine neden olabilir.

Bir lazerin yakın alan noktası genellikle uzak alandan daha iyidir. Işın iletimi mercek tarafından kontrol edilir, böylece yakın alan ışık noktası doğrudan cilt yüzeyinde görüntülenir, böylece en kaliteli ışık noktası doğrudan cilde etki eder, ışık noktası tek tiptir, enerji yumuşaktır ve kenar açık.
Işın iletimi mercekler ve diyaframlar tarafından kontrol edilir, yüksek dereceli kaçak modlar filtrelenir, ışın kalitesi optimize edilir ve nokta şekli ve ışın sapma açısı iyileştirilir.
Q-anahtarlı lazerlerin ve nanosaniye altı lazerlerin geleneksel çıktıları, doğrusal olarak polarize ışıktır. Doğrusal polarize ışık, farklı yönlerde farklı optik özelliklere sahiptir; bu, kararlı ve tutarlı tedaviye elverişli değildir ve lazer korumasına zararlıdır (örneğin, kolun ve el aletinin dönüşü ile ışık noktasının şeklinin ve yoğunluğunun değişmesi gibi). ). Çıkış ucunda, lineer polarize ışık, bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için faydalı olan bir optik eleman tarafından dairesel polarize ışığa geri döndürülür.
Farklı modlar ve seviyeler için, deşarj akımı ve darbe genişliği, lazeri en yüksek verimliliğe, düşük karbona, enerji tasarrufuna sahip olacak şekilde hassas bir şekilde ayarlanır ve ekipmanın sürekli çalışmasına elverişlidir ve ömrünü uzatır. Örnek olarak QP modunu ele alırsak, geleneksel SCR deşarjına kıyasla en yüksek seviye enerji enjeksiyonunu %26 azaltır ve her seviye enerji enjeksiyonunu ortalama %29 azaltır.
Fiber pompalı mikroçip lazer, kısa atımlı "tohum lazer" olarak kullanılır ve daha büyük enerjiye sahip kısa atımlı lazer, çok geçişli amplifikasyon yoluyla elde edilir. İyi ışın kalitesi, istikrarlı enerji, uzun ömür, yüksek güvenilirlik ve yüksek tepe gücü avantajlarına sahiptir. (SBS sıkıştırılmış formu ile karşılaştırın)

Lazer üretimi-iletim optik yolu entegre tasarımı

Lazer ve optik iletim sisteminin entegre tasarımı (ışık kılavuzu kolu, tutamak, vb.), Optimum sistemi elde etmek için entegre optimizasyon (ışın kalitesi, nokta tekdüzeliği, enerji kararlılığı, kullanım ömrü, vb.).

Kısa Darbeler & Optimum Sonuçlar için Yüksek Tepe Gücü:

LeafPure-Echo'nun benzersiz, tescilli hareket modu, yüksek tepe gücüne ve kısa darbeye sahiptir kanıtlanmış performans ve konfor için süreler. LeafPure'ın ultra kısa darbeleri, daha az tedavide klirens için pigment parçacıklarını daha düşük akıcılıklar kullanarak kırmak için gereken güçlü fotoakustik etkiyi mümkün kılar.

Yüksek Zirve Gücü, Daha Fazla Etkinlik Anlamına Gelir

LeafPure-Echo'nun 450 ps darbesinin yüksek tepe gücü, diğer pikosaniye cihazlarının 750 ps darbesinden 4,5 kat daha fazla fotoakustik etki sağlar. 750 ps darbe, yüksek tepe gücüne sahip olmadığından ve enerjiyi daha uzun bir süre boyunca iletmesi gerektiğinden, daha fototermal bir etki sağlar. Bu aşırı fototermal etki, olası yan etkilere yol açabilir.

İki çıktı modu:

Çıktı Pigment terapisi için kullanılan atış başına bir lazer atımı.

Çift atım çıkışı, gelişmiş pigment tedavisi için atış başına iki bağımsız lazer atımı verir. .

Klinik Fotoğraflar

LeafPure-Echo Spesifikasyonu

Lazer TipiNd:YAG   /   SHG Nd:YAG
dalga boyu
1064nm  /  532nm
Maks. Enerji
500mj   /  300mj
Nabız Süresi
450ps  /  420ps 
Zirve gücü
1>1GW    /  >600MW
nokta boyutları
2-10 mm
Tekrarlama Oranı
1-10 Hz
Teslimat sistemiZoom el aleti ile Mafsallı Kol
Kullanıcı arayüzü10,1 inç FHD TP
Anabilgisayar BoyutuL816*W360*H740mm
Kol ÖlçüsüL750*W50*H150mm
Ağırlık
90KG
Güç Gereksinimleri
1200W

Aktif olarak Distribütörler ve Bayiler, daha uygun fiyatlar ve indirimler arıyoruz. Eğer ilgileniyorsanız, yakında bizimle iletişime geçin