Bu yazıda, binlerce çin üreticisinden profesyonel, güvenilir diyot lazer epilasyon makinesinin nasıl satın alınacağına dair ipuçlarını gösteriyoruz. Hatta salon sahipleri teknik olarak daha az ama işlerine bir diyot lazer epilasyon makinesi arıyor.

Diyot Lazer Epilasyon Nedir?

Diyot lazer epilasyon sırasında, lazer ışını ciltten her bir saç folikülüne geçer. Lazerin yoğun ısısı, gelecekteki saç büyümesini engelleyen saç folikülüne zarar verir. Lazerler, diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla daha fazla hassasiyet, hız ve kalıcı sonuçlar sunar. Kalıcı tüy azaltma genellikle renk, doku, hormonlar, saç dağılımı ve saç büyüme döngüsü gibi bireysel faktörlere bağlı olarak 4 ila 6 seansta elde edilir.

Diod Lazer Epilasyon Faydaları

etki

IPL ve diğer tedavilere kıyasla, lazer kıl foliküllerine daha iyi nüfuz eder ve etkili hasara sahiptir. Sadece birkaç tedaviyle müşteriler yıllarca sürecek sonuçları görürler.

Ağrısız

Diyot lazer epilasyon da belirli bir rahatsızlık verebilir, ancak IPL'ye kıyasla işlem ağrısızdır. Tedaviler sırasında müşteri tarafından hissedilen herhangi bir “ağrıyı” büyük ölçüde azaltan entegre cilt soğutması sunar. S.

Daha Az Oturum

Lazerler daha hızlı sonuç verebilir, bu yüzden daha az seans gerektirir ve hastalar arasında daha yüksek bir memnuniyet seviyesi sunar ...

Kesinti Yok

IPL'den farklı olarak, diyot lazerin dalga boyu çok daha hassastır, bu da epidermisi daha az etkilenir. Lazer epilasyon tedavisinden sonra kızarıklık ve şişme gibi cilt tahrişi nadiren görülür.

Müşterinin kaç tedaviye ihtiyacı olacak?

Saçlar döngü halinde büyür ve lazer “Anajen” ya da aktif büyüme aşamasında tüyleri tedavi edebilir. Tüylerin yaklaşık% 20’si herhangi bir zamanda uygun Anagen aşamasında olduğundan, belirli bir bölgedeki foliküllerin çoğunu devre dışı bırakmak için en az 5 etkili tedavi gereklidir. Çoğu insan 8 seans gerektirir, ancak yüz, daha koyu cilt veya hormonal koşulları olanlar, belirli sendromları olanlar ve uzun yıllar boyunca mumlanan veya geçmişte IPL olanlar için daha fazlası gerekebilir (her ikisi de folikül sağlığını ve büyümesini etkiler) döngü).

Saç uzama döngüsü, saç bölgesine daha az kan akışı ve beslenme olduğundan lazer seyri boyunca yavaşlayacaktır. Büyüme yeni kılların ortaya çıkmasından aylar hatta yıllar sonra yavaşlayabilir. Bu nedenle ilk kurstan sonra bakım gereklidir. Tüm tedavi sonuçları bireyseldir.

Profesyonel güvenilir diyot lazer epilasyon makinesi seçmek için Kritik İpuçları

1) El parçası ömrü ve Spot Boyutları

El parçasının uzun ömrü, tek çekim için daha az para demektir. Daha büyük nokta boyutları sırtlar gibi daha büyük tedavi alanları için daha az çekim anlamına gelir. Daha az atış

daha az maliyet anlamına gelir (her flaş size maliyet getirir). Farklı lekeler farklı cilt problemlerini tedavi edebilir. Spot büyüklüğü 4mm gibi pigment, cilt göçük, nevüs vb tedavi edebilirsiniz. 60mm büyük spot boyutu vücut ağrı kesici için çok güzel bir etkiye sahiptir.

Bu durumda, Leaflife Fiber HR Serisi’nin yeni sapı 12 mm’lik 3 spot boyutu ipucu takıyor. 60mm, 4mm. tüm diyot lazer epilasyon makineleri arasında en yüksek yapılandırma olan.

 

2) Lazer Gücü

Aslında diğer önemli şey diyot lazerin çıkış gücüdür. Bu, sapın enerji yoğunluğunu önemsemeniz gerektiği anlamına gelir. Diyot lazer enerji yoğunluğu, spot büyüklüğündeki ortalama enerji anlamına gelir. Daha büyük bir spot boyutu ve daha büyük bir enerji istiyorsanız, baktığınız makinenin daha büyük spot boyutunu idare etme gücüne sahip olduğundan emin olun.

Bu durumda, Leaflife’ın yeni yüksek güçlü fiber bağlı diyot lazeri, toplam gücü 1400W, 7 gerçek fiber 210W / adet, şüphesiz 12 * 12 mm spot boyutunu işlemek için.

 

3) Soğutma sistemi

Bir diyot lazer epilasyon makinesi için, Soğutma sistemi makineyi durduracak veya makineye doğrudan zarar verecek ısıyı dağıtır, başka bir deyişle, daha iyi soğutma makinenin ömrünü uzatabilir. Bu nedenle, tüy azaltma tedavisi sırasında cildi soğutma yeteneği kritiktir. Aynı zamanda ısıyı etkin bir şekilde dağıtır ve bu da hasta için konforu korurken daha yüksek tekrarlama hızında (hız) verilen daha yüksek akışkanları (güç seviyeleri) kullanmanızı sağlar. Net sonuç, istenen sonuca ulaşmak için daha az ziyaret gerektiren daha etkili tedavidir.

Şimdiye kadar soğutma için en etkili sistem safir temaslı soğutma + rüzgar + su soğutma sistemidir.

Bu durumda, Leaflife Fiber HR Serisi, tüm tedavi sırasında sıcaklığı 0 dereceden 5 dereceye kadar tutabilir, ne kadar hızlı ve kaç çekim yaptığınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

4) Profesyonel yazılım

Profesyonel yazılıma sahip bir tüy alma diyot lazerinin kullanımı kolaydır. Kötü klinik sonuçlara yol açabilecek operasyonlar sırasında hata yapmaktan kurtulabilir.

YG'nizi Artırmak İçin Kritik Faktörler

Bir diyot lazer epilasyon makinesi önemli bir finansal yatırımı temsil eder. Aşağıdaki tartışma, yatırım getirisini nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı inceleyecektir. Kararınızı ilk başta doğru verdikten sonra, aşağıdakiler size en büyük yatırım getirisini verecektir.

A) Atış Başına En Yüksek Kâr

Normal bir diyot lazer için, her el parçasının değiştirilmesi gerekmeden önce ateş edebileceği sınırlı sayıda çekim vardır. Bireysel bir tedavinin sabit bir ücret alacağını akılda tutarak, kişi başına ne kadar çok tedavi uygulayabiliyorsanız, toplam geliriniz de o kadar yüksek olacaktır. Bir tutamaçtan elde edilen geliri alıp bu tutamaç için toplam gelire böler ve yeni tutamağın maliyetini çıkarırsanız:

ATIŞ BAŞINA KR

Atış başına kâr, herhangi bir makinenin karlılığının önemli bir ölçüsüdür (aşağıda listelenen diğer faktörler de önemlidir).

B) Ekipman Optimizasyonu

Atış başına kar kavramı çok önemli olsa da, ekipman optimizasyonunun da aynı derecede önemli olduğunu söyleyebilirim. Buradaki kritik faktör TIME. Bir gün içinde tedavi edebileceğiniz daha az müşteriyi gerçekleştirmek için tedavi ne kadar uzun sürer.

GÜN BAŞINDA DAHA AZ TEDAVİ = DÜŞÜK Kâr

Buna ek olarak, daha uzun tedaviler kilit personeli bağlar ve diğer işleri yapabildikleri zaman lazerle sıkışırlar. Burada kritik faktörler:

i) Tekrarlama oranı

Lazer ışınları arasında geçen süreye Tekrarlama Hızı denir. Çekimler arasındaki aralık ne kadar kısa olursa tekrar oranı o kadar yüksek olur. Kazançlarınız büyük ölçüde tekrar oranına bağlı olacaktır. Ne kadar hızlı ışınlanırsanız, tedavi o kadar az zaman alır ve bu nedenle günde daha fazla müşteriyle başa çıkabilirsiniz. Ancak, iyi bir soğutma sistemi olmadan hızlı bir tekrarlama oranı sorunludur. Işın ne kadar hızlı olursa, lazer çubukları o kadar fazla olur ve cilt aşırı ısınır. Uygun soğutma yöntemi olmadan, lazer çubuklarının ömrü kısalır ve aşırı ısınmadan kaynaklanan yan etki olasılığı büyük ölçüde artar.

ii) Spot büyüklüğü

Daha büyük nokta boyutları sırtlar gibi daha büyük tedavi alanları için daha az şort anlamına gelir. Daha az ışın demeti daha az maliyet demektir (her flaş size maliyet getirir), ancak aynı derecede daha az ışın demeti işte daha az zaman ve bir günde daha fazla müşteri demektir! Müşteriyi sırtına 500 dolar olarak ücretlendirirsiniz, ancak daha büyük spot büyüklüğü ile tedavi maliyetiniz (ışın sayısı) daha düşüktür ve tedavi için harcanan süre daha azdır. Bu işiniz için bir kazan kazan!

iii) Sürekli çalışma süresi

Bazı üreticiler bunu kendi özelliklerinde verecek, diğerleri vermeyecek. Diyot lazer epilasyon makinenizi seçtiğinizde sormanız gereken bir soru. Daha az soğutma kabiliyetine sahip daha küçük (daha hafif) makineler genellikle daha düşük sürekli çalışma süresine sahip olacaktır. Portatif diyot lazer epilasyon makinelerinin neredeyse tamamı 2-4 sürekli çalışma süresine sahipken, Leaflife Fiber HR Serisi yaklaşık 19 saattir. 4 saat çalıştıktan sonra bir mola gerektiren bir makineniz varsa, tüm gün kesintisiz çalışabilecek bir makineden daha az karlı olacağını söylemeye gerek yok!

iv) Pazarlama desteği

Bir distribütör size pazarlama desteği sağlıyorsa, bunun sonucunda karınız artmalıdır. Dikkate alınması nispeten küçük bir faktördür, ancak tedarikçi bunu ücretsiz olarak sunduğunda kesinlikle bir kene değecektir.

v) Eğitim

Diğer Çinli tedarikçilerden en iyi lazer makinesini en iyi fiyata satın alabilirsiniz, ancak operatör yeterince eğitilmemişse, doğru lazer makinesini seçmeye dair akıllıca kararınız hiçbir şey için olmayabilir! Lazer epilasyon aslında çok basit bir işlemdir ve gerçek tedavi sürecini birkaç saat içinde öğrenebilir ve muhtemelen yeni işinizle olaysız bir şekilde yukarı ve yukarı gidebilirsiniz.

ilgili ürünler