Düzlemsel LED - LED epilasyon makinesi

Planar LED özellikleri Leaflife inovasyon epilasyon teknolojisi – Uluslararası bir teknoloji patentinin LED epilasyonu, ışık dalga boyunu 780 – 850nm esas olarak folikülde melanin tarafından emilir, epilasyon için güvenli ve son derece etkilidir, hatta koyu tenlidir.

  • Epilasyon için dünyanın ilk yüksek güçlü LED ekipmanı!
  • 100 milyona kadar çekim ömrü!
  • Uluslararası patent teknolojisi!
  • Sarf malzemesi olmadan 8 yıldan fazla kalıcı kullanım!
  • WiFi internet bağlantısı!

LED Epilasyon Teknolojisi

LED epilasyon, ışık kaynağı, kristal kılavuz piramit şekillendirme ve NIR ışınının iletimi olarak yüksek güçlü süper-ışıklı LED (Düzlemsel LED) dizisi (12 adet çip) kullanın, deride hareket, kıl folikülü içinde ısıyı emen melanin, epilasyon etkisi elde etmek.

LED Epilasyon Avantajları:

Herhangi bir sarfiyat olmaksızın 100 milyona varan çekimler ve 5 yıllık beklenen servis ömrü (% 10'dan daha az arıza ve% 20 güç kaybı). Istikrarlı performans, düşük arıza oranı, hiçbir kesinti. Çok kolay bakım ve satış sonrası hizmetler. Düşük işletme maliyeti, ancak yüksek yatırım getirisi.

Diyot lazerLEDLED Avantajları
Termal hasarIşık gücüBenzerAşırı ısınmanın neden olduğu yanık riski çok daha düşüktür.
Isı gücüBenzer
Çip boyutu1 * 10mm7.5 x 7.5 mm
SonuçBenzer toplam termal güç, LED daha büyük ısı dağılımı ve daha küçük ısı akışı yoğunluğu vardır.
Isı transferi yamaAlt ve arkaya geçiş Ortalama yol 1.5mmAlt geçmek Ortalama yol sadece 0.2mm
SonuçLED çok kısa ısı transfer yoluna, daha düşük termal dirence ve daha yüksek ısı yayılımı verimliliğine sahiptir.
Mekanik hasarStresDikdörtgen, yüksek uzunluk-genişlik oranı. Isıl deformasyon ve termal yorgunluk stres altında, cips atımlı çalışmada kolayca sökme veya kırılmaKare, 1: 1 uzunluk-genişlik oranı. Ekstra ince çip ve geniş lehimleme alanı sıkıca fakat düşük stres.Desoldering ve kırık risk çok daha düşük.
SonuçYonga yapısı nedeniyle, LED çipinin stresi diyot lazerden daha küçüktür
Optik hasarIşık gücüBenzerIşık yayan alanın yanma riski çok daha düşüktür.
Işık yayan alanıBoyut 0.01 * 0.1mm Yüksek parlaklık, yabancı cisim kirliliği ışık yayan yüzeylerin yanmasına neden olabilirBoyut 5 * 5mm Parlaklık, el feneri normal LED lambasına benzer, aydınlatma yüzeyini yakmak için hafif toz tutuşmaz.
SonuçYüzey yayan nedeniyle, LED ışık yayan bölgenin parlaklığı diyot lazerinden çok daha küçüktür.
Zincir hasarDiyot lazer gibi değil, LED çipler için, tek alanın arızası diğer yayıcı alanları etkilemez.Zincir hasarı riski yok
>
Dalga boyu 780 ~ 850nm dalga boyunda kızılötesi ışığın yanında, deri dokusu ve vasküler tarafından çok az emilen, ancak esas olarak folikülde melanin tarafından emilen, dolayısıyla epilasyon oldukça etkilidir. Işık spektrumu genişliğe sahiptir, bu yüzden koyu tenli dahil daha fazla cilt rengine uygulanabilir.
İyi kıvamlı, eşit bir dikdörtgensel nokta, enerji, üniformadır, tedavi sırasında acı verici bir his değildir. Yüzey dizisi ışık kaynağı, alt maks. Yerel parlaklık, doğrudan gözetleme olsa da insan gözlerine zararlı değildir. B Düzlemsel ışık yayan bölge, tekdüze dikdörtgen nokta ve ışığın sapma açısı 15 dereceye kadar küçüktür, cilde kolayca nüfuz eder, çok derin nüfuz derinliği, derin kıl folikülü de tedavi edilebilir.

Düzlemsel led avantajları:

ABD'den toplam 840W, 12 adet 70W lamba boncuk (çip). Çip dış boyutu küçüktür, yüksek güç yoğunluğunu elde etmek için cipsleri kompakt bir şekilde toplayabilir. Benzer VCSL lazere (kanal dışı lazer) kıyasla, güç yoğunluğu yaklaşık% 70 daha yüksektir, klinik etkiyi arttırır.
İşletim sırasında, akıllı LCD penceresi operatör için uygun olan enerji, darbe aralığı, frekans ve çekim sayısının net olarak kullanıldığını gösterebilir.
Kompakt çiplerin kollüzyonu nedeniyle light ışık kılavuz kristalinde iletim olduğunda, verim yüksektir, bu yüzden hala safir temaslı soğumaya sahip olabilir. En düşük sıcaklık ulaşmak -15 ep, epidermisi korumak için yeterince serin, rahat tedavi hissi.
Büyük nokta boyutu 17 * 22mm, büyük cilt alanı için etkili epilasyon.
İki tedavi modu: Damga ve Tekrar Gelişmiş ayar: tedarikçi, tüm teknoloji tasarım parametrelerini (alarm kaydı ve günlük kaydı vb.) Kullanarak makineyi iyi yönetebilir. Enerji kalibrasyon fonksiyonu: Tam enerji her enerji seviyesinde, hassas tedavide kalibre edilebilir. WIFI internet bağlantısı: satış sonrası servisler

Teknoloji Karşılaştırması

teknolojiIPLDiyot lazerLED
Işık kaynağı özellikleriIşık kaynağıKsenon lambaDiyot lazer çubuklarıLED çipleri
dalga boyuGeniş spektrumlu 610 nm – 900 nmTek dalga boyu 755 / 808nm / 1064nmDar spektrum 780-850nm
Işık gücü5-10kw320-1000w840w
Işık yayan alan şeklisütunluHatYüzey
Darbe ömrü10000-30000 çekim8-30 milyon çekim60-100 milyon çekim
OperasyonOperasyon moduKaşeDamga / TekrarDamga / Tekrar
Enerji yoğunluğu1-40j/cm2Damga: 50-100cm2

Tekrar: 5-12J / cm2 @ 10 Hz

Damga: 50-100cm2

Tekrar: 5-12J / cm2 @ 10 Hz

BakımSapHer zaman değişime ihtiyaç duyan ışık tüpüLazer jeneratörü kolayca hasar görür, her 1 ila 2 yılda bir değiştirilmesi gerekirNormal kullanım ve düzenli bakım gerekiyorsa, tutacak cihazla aynı ömre sahiptir.
filtreGerek yokDeğilse, filtre ve deiyonizer değiştirmek gerekiyorsa, lazer jeneratörü kolayca zarar görebilirGerek yok
Soğutma suyuİçme suyuÖzel deiyonize su veya soğutucuİçme suyu

Parametreler

 

Işık kaynağıLED
Işık spektrumuNIR
Lazer gücü
840W
Darbe genişliği
5-750ms
Enerji yoğunluğu
1-100J/cm2
Sıklık
1-10Hz
Cilt tipi
I-VI
Operasyon moduDamga, Tekrarla
Nokta boyutu
12mm*22mm
Soğutma sistemiTEC Sapphire teması soğutma / Su soğutma
Soğutma sıcaklığı
15℃ – 10℃
Boyut
430*500*870mm
Net ağırlık
35KG

Önce sonra

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image