MjoInir Pro - Dünyadaki İlk Fraksiyonel ve Soğuk Plazma Platform Cihazı

Leaflife Mjolnir Pro, kusursuz bir yüz için yenilikçi tasarım olarak tüm fraksiyonel güzellik teknolojilerinin yerini alacak en iyi çözüm olan, dünyadaki ilk fraksiyonel ve soğuk plazma platform cihazıdır. ve vücut gençleştirme.

Soğuk Plazmanın Teknolojik Yeniliği;
Fraksiyonel Lazer ve RF'nin %100 Değiştirilmesi;
Klinikler & Dünyanın Her Yerinde Salonlar;
Ücretsiz Pazarlama & Eğitim Yardımı & En İyi Yatırım Getirisi;
Gençleşme & Gevşek Yüz, Göz, Boyun Derisi vb. Ameliyatsız Germe.

Bizimle iletişime geçin

Çalışma prensibi

Kontrol edilebilir şekilde iğne şeklindeki plazma kolonu kesirli ve nokta nokta cilt yüzeyine bırakılır. Prensip, daha küçük elektrik kemerleri oluşturmak için havadaki gazı iyonize etmektir, dokular “süblimleşir” ve çevredeki alanlara istenmeyen ısının yayılmasını önler. Isı genişler ve ardından fibroblast hücreleri içeren papiller tabakaya kadar epidermise aktarılır. Sonuç, cilt hücrelerinin kasılması ve sıkılaşmasıdır, cildin yeniden şekillenmesine ve çeşitli yaşlanma ve yara izi belirtilerinde iyileşmeye yol açar.

Ekipman Karakterleri

A  İnvaziv yol için iki kıvılcım modu

Mor renkli ucun iğneleri sadece cilde temas eder, kısa plazma arkı cilde derinlemesine nüfuz eder ve yerel bir parıltı meydana gelir. 6 ila 10 yüksek enerji seviyesi ile invaziv tedavi yolu, farklı cilt durumları kırışıklıklar, gözler ve yara izi için tam enerji seviyesini seçebilir. Epidermis tamamen parçalanır ve enerji esas olarak kırılma yolu boyunca eksenel olarak salınarak dermal papilla tabakasına ve retiküler tabakaya ulaşır.

Geleneksel tek iğne ucu, özellikle göz kapağı kaldırma gibi yüzün küçük bölgesi için doğru tedaviye odaklanır. Benler, siğiller ve polip vb. de bu uç ile hızlı bir şekilde kesilebilir.

B Güvenli ve doğru kesirli tarama

Yüksek güç tasarımı ancak daha fazla enerji seviyesi seçeneği, yüksek plazma kolon enerjisi. Uyarlanabilir yüksek frekanslı uyarma kaynağı, plazma kolonunun enerjisi sabittir, ayarlanması uygundur ve iyi yönlülük.
Küçük nokta boyutu ve hatta nokta dağılımı, düşük cilt yan etkisi riski. Rahat tedavi hissi, anesteziye gerek yok, yüksek güvenlik ve kesinti yok.
Derin tedavi derinliği, mükemmel etki.

   

C Daha fazla tarama modu

Nokta, çizgi ve kesirli dizi isteğe bağlıdır ve hedef şekilleri tam olarak karşılar.

D Hızlı ve verimli

Nokta nokta tarama işlemi, kısa tedavi süresi, noktalara iyi tutarlılık, mükemmel etkiyi sağlar.

E Yüksek entegrasyon ve akıllı tasarım. Yüksek güvenilirlik ve istikrarlı performans.

F Düşük yatırım ve son derece yüksek getiri.

 

Teknik Avantajlar

Enerjisi epidermise yeni ulaşan Fraksiyonel RF ile karşılaştırıldığında, dermisteki kırışıklıkları ve skar problemini tedavi edemez. İğneler çalışmak için cilde temas etmez, cilt direncinden etkilenmez. Daha yüksek voltaj, daha hızlı deşarj, daha kısa sürede enerji salınımı, daha düşük cilt hasarı.
Fraksiyonel lazere kıyasla Mjolnir Pro'nun yatırım maliyeti çok daha ekonomiktir ancak lazerin tüm uygulamalarını kapsayabilir. Hem operatör hem de hasta için güvenlik riski çok daha düşüktür ve daha yaygın olarak kullanılabilir, herhangi bir tıbbi sınır yoktur.
Akım uyarımı daha düşük bir frekansta gerçekleştirilen normal plazma ile karşılaştırıldığında ve plazma sütunu zayıf yönlendirme ve düşük güce sahiptir. Tek plazmanın tedavisi çok daha uzun zamana ihtiyaç duyar, tutma yeri ve enerjiyi kontrol etmek zordur, tedavi derinliği eşit değildir ve noktaların tutarlılığı zayıftır, bu nedenle daha tehlikeli ve cilt için daha büyük hasar riski.

Tamamen invaziv tedavi yöntemi olan Mikro iğneli RF ile karşılaştırıldığında, Mjolni çok daha az tehlikelidir ve sarf malzemesi maliyeti çok daha düşüktür.

Sonuç: Fraksiyonel plazma, yenilikçi tasarım olarak tüm fraksiyonel güzellik teknolojilerinin yerini almak için en iyi çözümdür!

Uygulama

Benler, siğiller ve polip vb.
Göz tedavisi: göz kapağı ve göz torbaları
Kırışıklıklar: stria gravidarum, çatlak izi, stria atrofisi, yaşlanma kırışıklığı
Yaşlanma karşıtı: yaşlanmış cilt, sarkık ve sarkmış cilt, elastikiyet yok
Yara izleri: akne izi, cerrahi yara izi, proliferatif yara izi, yanık izi, travmatik yara izi

parametreler

SSS

Leaflife Fraksiyonel Plazma Cihazı - MjoInir Serisi Plazma Kaleminden yükseltildi.
Normal plazma kalemi için, mevcut uyarma daha düşük bir frekansta gerçekleştirilir ve plazma sütunu zayıf yönlülüğe ve düşük güce sahiptir. Tek plazmanın tedavisi çok daha uzun zamana ihtiyaç duyar, kulp ve enerjiyi kontrol etmek zordur, eşit olmayan tedavi derinliği. ve noktaların tutarlılığı zayıftır, bu nedenle cilt için daha tehlikeli ve daha büyük hasar riski vardır.
Fraksiyonel plazma yukarıdaki kusurları telafi edebilirken, daha iyi tedavi etkisi sağlamak için enerji daha yüksektir, noktalar ve enerji daha eşit olarak dağıtılır. Hedef yeri doğru bir şekilde karşılamak için ekranda 1-25 nokta seçilebilir, çok daha kolay ve daha hızlı işlem.
Elbette güzellik salonlarında kullanılabilir. Plazma lazer değildir. Tıbbi bir teknoloji değildir ve riski düşüktür. Bir operatörün doktor lisansı gerektirmesini gerektirmez, bu nedenle sıradan güzellik uzmanları da tam eğitim ve bilgiden sonra onu çalıştırabilir.
Cilt dokusunu ve tonunu, göz kapağı tedavisini, kırışıklıkları, yaşlanmayı önleyici, yara izlerini iyileştirin
Enerji seviyesi yüksek tedavi yapılıyorsa anestezik krem ​​uygulanmalıdır. Ameliyattan sonra cilt bakımı gerekir.
Makinenin kullanımı kolaydır, tüm kullanıcılar kılavuzu takip edebilir; Daha fazla işletim sorgusu, fotoğraf ve video desteği yapılabilir.
Firmamız ISO13485 sistem belgesine ve ardından bu ekipman CE belgesine sahiptir. Sağlık sertifikası başvuru dönemindedir.
Tabi ki makine satın alan müşterilerimize firmamız tarafından verilen eğitim sertifikalarını verebilmekteyiz.
3-5 kez / tedavi süreci, tedavi süreleri farklı duruma bağlıdır. (Ayrıntılar için lütfen kullanım kılavuzuna bakın)
OEM/ODM'yi destekliyoruz, ancak bu sipariş miktarına bağlıdır. Detaylar için satış ile görüşebilirsiniz. Genellikle bu hizmeti tek bir siparişte desteklemez.
Leaflife Cold Plazma Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için şunu tıklayın: https://www.leaflifetech.com/cold-plasma-technology/

Aktif olarak Distribütörler ve Bayiler, daha uygun fiyatlar ve indirimler arıyoruz. İlgileniyorsanız, yakında bizimle iletişime geçin

Giriş gücü12v/3A
Çıkış gücü10w(AVG), 150W(en yüksek)
Enerji10~400mJ/Nokta
Darbe genişliği
0,1~4ms/nokta
Kıvılcım modu
ARG,Işıma; Tek iğne
Tarama modu
Nokta; Hat; Dizi
Nokta sayısı
1, 3, 5, 9, 13, 21, 25
Soğuk plazma enerji seviyesi
1.5W; 2.5W; 3.5W; 4,5W
Soğuk plazma darbe genişliği
75ms
Soğuk plazma frekansı
1-10HZ
Soğuk plazma sıcaklığı.
≤55℃
Boyut
420*380*285 mm
Net ağırlık
8,8 KG