1470w high power fiber coupled diode laser

Elyaf HR II - 1470W Yüksek Güç 810 nm Fiber Eşleşmiş Diyot Lazer

Elyaf HR II, normal diyot lazere kıyasla, epilasyon ve daha fazla uygulama için 1470w yüksek güce sahip en son 810nm fiber bağlı diyot lazerdir. Elyaf HR serisi, el cihazında değil, lazer jeneratörünü makineye yerleştirir. Böylece enerji ve ısı transferi fiber tarafından serbest bırakılır. Normal diyot lazerin el parçası ağır, pahalı ama zayıftır, fakat Fiber HR’ler hafif ve güçlüdür. Bu yüzden el parçası çok daha uzun ömürlü 50 milyon çekime ulaşabilir, sarf malzemesi olmadan dayanıklıdır.
En son tasarlanan 10 inçlik ekran, profesyonel ve tam parametrelerle daha fazla kullanıcının çalışmasını sağlayan dört tedavi moduna, tekrar, damga, klasik ve özel moda sahiptir. Fiber HR’nin yeni sapı, pigment ve ağrı kesici tedavi gibi daha fazla uygulama için 12 mm, 60 mm ve 4 mm’lik 3 nokta boyutundaki uçları monte edebilir.

  • Dayanıklı el parça ve uzun ömürlü
  • Hafif el parçası ve temaslı soğutma
  • Düzgün enerji dağılımı
  • Daha fazla tedavi modu ve profesyonel yazılı
  • WIFI internet bağlantısı (Optik)
  • Daha fazla nokta boyutu ve Uygulamalar (Yeni sap)

Neden Lazer Gücü 1470W'a Kadar

 

210W / pic gerçek fiber, 7 pics fiber, yani toplam 1470W güç. Daha yüksek güç, daha iyi verimlilik ve tedavi etkisi.

Lazer jeneratörü büyük boy, ısı radyasyonu yüksek güç lazer jeneratör gerçek ihtiyacını daha iyi karşılayabilir, uzun ömür sağlamak için lazer jeneratörü iyi korur.

Yeni altıgen şekil yapılandırır, eski dörtgen konfigürasyonları düşürür, yeni tasarım daha yüksek verimlilik getirir.

Fiber Eşleşmiş Diyot Lazer Teknolojisi

Birden fazla diyot lazerin ürettiği ışık, hedef bölgeye ışık vermek için mikro mercek dizisi ile tek çekirdekli çok modlu bir fibere bağlanır.
Özellikler : Düşük hasar oranı, Düzgün enerji dağılımı, Uzun ömür, Kolay bakım.

Normal diyot lazeri çoğunlukla bir yığın şeklinde düzenlenmiş bir dizi diyot çubuğu ile Dikey Lazer Yığınıdır. Lazer çip, yüksek çıkış enerjisi sağlamak için ısı alıcıları üzerine kaynaklanır.

Özellikler: Yüksek hasar oranı, Düşük ömür, Bakım için yüksek gereksinim.

Özellikleri ve avantajları


Dikey lazer yığını dar soğutma kanalına, yüksek ısı akışına ve düşük ısı kapasitesine sahiptir, bu sayede su sıkıntısı, ısı veya aşırı akım nedeniyle meydana gelen çubukların yanması gibi termal hasara kolaylıkla sahiptir. Ve kolayca nem yoğunlaşmasının neden olduğu boşluk yüzey hasarını gösterir. alacakaranlık ve kanal tıkanıklığı. Bu nedenle genellikle normal diyot lazerin çalışma sıcaklığı düşük olmalı, zaman içinde filtre gibi tüketilebilir, ömür boyu maks. gelecekteki kullanım için çok yüksek maliyetle 5 ila 10 milyon çekimdir. Ama fiber eşleştirilmiş diyot lazer Fiber HR tüm yukarıda ortak teknoloji kusur çözmek, hatta 45 ℃ ve nem ortamında bile yüksek sıcaklıkta çalışabilir, çekirdek lazer jeneratör termal hasarın neden olduğu sorun asla olmaz, bu yüzden el parçasının ömrü 50 uzatmak milyon çekim ve iki yıl garanti. Hiçbir şekilde tüketilebilir filtre yok, her yıl yüksek el parçasını, pazardaki en ekonomik diyot lazer makinesini değiştirmeye gerek yok.


El parçasında lazer jeneratörü yoktur, bu nedenle dikkatli kullanılmaması nedeniyle yüksek el parçasına zarar vermekten endişelenmenize gerek yoktur. El parçası bayan operatör ve uzun süreli çalışma için çok daha hafif ve daha rahattır. Safir temaslı soğutma, epidermisi iyi korur ve yüksek enerji kullanımı altında olsa da güvenli ve rahat bir tedavi sağlar. Soğutma sıcaklığı 0 ℃ ila 5 keep arasındadır.
Fiber bağlı diyot lazer, daha yumuşak ve etkili depilasyon için küçük bir sapma açısında tekdüze bir enerji dağılımı ile tasarlanmıştır.
Tekrarlama modu nispeten daha düşük enerji kullanır, ancak yüksek frekanslı 10HZ, cildin kayması özellikle büyük cilt bölgesi için hızlı çalışmaya ulaşır, daha fazla kez kaymasıyla birikmiş enerji, tedavi etkisini sağlar ancak epidermis için rahattır.
Damga modu küçük alan tedavisi için uygundur, en kısa aralık 0.8s, güvenli ve verimli olabilir.
Klasik mod kullanıcıya farklı cilt tiplerine, saç rengine ve saç tiplerine, rafine ve elverişli çalışmasına dayanan hazır bilimsel parametreler sunar.
Özel mod profesyonel kullanıcının darbe genişliği vb gibi deneyimli ve tam parametreleri seçmesine izin verin. Yüksek enerji aralığı 100J tüm hastanın ihtiyacını karşılar. Kaydetme fonksiyonu, makineyi açtıktan sonra doğrudan kullanım için alışılmış parametreleri saklar.
Tedarikçi, makinenin durumunu açık bir şekilde bilir, satış sonrası hizmetleri elverişli hale getirir.
Epilasyon el parçası hızlı ve pul işlemi için uygun olan nokta boyutunun 12mm'dir. 4mm spot büyüklüğünde pigment, cilt, nevus vb. Cilt problemleri tedavi edilir. Büyük nokta boyutunun 60mm'si, vücut ağrısının giderilmesi için çok güzel bir etkiye sahiptir. Spot büyüklüğünü ve fonksiyonlarını değiştirmek için sadece ipucu değiştirin. Platform ekipmanı daha fazla uygulama ve tedavi projesi gerçekleştirmektedir.
Operatör, operasyon sırasında doğrudan parametrelerin kullanılmasını okuyabilir.

Parametreler

Lazer tipiFiber Bağlantılı Diyot Lazeri
dalga boyu
810nm
Lazer gücü
1470W
Darbe genişliği
5-800ms
Enerji yoğunluğu
1-100J/cm2
Sıklık
1-10Hz
Cilt tipi
I-VI
Operasyon moduTekrarla, Damga, Klasik, Özel
Ekran
10inch LCD
Nokta boyutu
12mm*12mm; 4mm; 60mm
Soğutma tipiSafir temas soğutması
Soğutma sıcaklığı
≤5℃
Boyut
430*500*870 mm
Net ağırlık
30KG

Önce sonra

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image