MjoInir II - Dünyadaki İlk Fraksiyonel Fibroblast Plazma Cihazı

Leaflife Mjolnir Serisi, mükemmel bir yüz ve vücut gençleştirme için yenilikçi tasarım olarak tüm fraksiyonel güzellik teknolojilerinin yerini alacak en iyi çözüm olan ilk fraksiyonel fibroblast plazma ekipmanıdır. Fraksiyonel fibroblast plazma kalem cihazı, mikro elektrik boşalmasını serbest bırakmak için iğne şeklindeki plazma kolonunu veya bir seferde cilt yüzeyinin bir kısmını tedavi etmek için ARC'yi kullanır, bu da aksama süresini azaltır.
  • Fibroblast Plazma Kalemin Teknolojik Yenilikleri;
  • Fraksiyonel Lazer ve RF’nin% 100 Değiştirilmesi;
  • Tüm Dünyadaki Klinikler ve Salonlar Tarafından Güvenilir;
  • Ücretsiz Pazarlama ve Eğitim Yardımı ve En İyi Yatırım Getirisi;
  • Gençleştirme ve Gevşemiş Yüz, Göz, Boyun Derisi vb.Gibi Ameliyatsız Sıkılaştırmada En İyi Çözüm.
DAHA FAZLA BİLGİ TALEP EDİN

Çalışma prensibi

Kontrol edilebilir şekilde, iğne şeklindeki plazma kolonu cilt yüzeyine kesirli şekilde ve nokta nokta bırakılır. İlke, daha küçük elektrik arkları oluşturmak için havadaki gazı iyonize etmektir, dokulara “süblimleşme” uygulanır ve istenmeyen ısının çevredeki alanlara yayılmasını önler. Isı genişler ve daha sonra fibroblast hücrelerini içeren papiller tabakaya kadar epidermise aktarılır. Sonuç, cilt hücrelerinin kasılması ve sıkılaşmasıdır, cildin yeniden şekillenmesine ve çeşitli yaşlanma ve yara izlerinde iyileşmeye yol açar.

Ekipman Karakterleri

Üç kıvılcım modu

İğneleri cilde temas etmeyen mavi renkli uç ile non-invaziv tedavi, uçta plazma arkı görülebilir. Düşük enerji ayarı ile enerji esas olarak epidermisin sivri ve bazal katmanları boyunca radyal olarak salınır. Yağlı cilt ve akneli ciltte iltihaplanma çok iyileştirilebilir, cilt yenileme uygulaması iyi yapılır.

Mor renkli ucun iğneleri sadece cilde temas eder, kısa plazma arkı cilde derinlemesine nüfuz eder ve yerel ışıltı oluşturur. Yüksek enerji seviyesi 6 ila 10 ile invaziv tedavi yolu, farklı cilt durumları kırışıklıklar, gözler ve yara izi için tam enerji seviyesini seçebilir. Epidermis tamamen parçalanır ve enerji esas olarak parçalanma yolu boyunca eksenel olarak salınır ve dermal papilla tabakasına ve retiküler tabakaya ulaşır.

Geleneksel tek iğne ucu, özellikle göz kapağı kaldırma gibi yüzün küçük bölgesi için doğru tedaviye odaklanır

B Güvenli ve doğru kesirli tarama

Yüksek güç tasarımı ancak daha fazla enerji seviyesi seçeneği, plazma kolonunun yüksek enerjisi. Uyarlanabilir yüksek frekanslı uyarma kaynağı, plazma sütununun enerjisi sabittir, ayarlanmaya elverişlidir ve iyi yönlendirme.
Küçük nokta boyutu ve eşit nokta dağılımı, düşük cilt yan etkisi riski. Rahat tedavi hissi, anesteziye gerek yok, yüksek güvenlik ve kesinti yok.

 

C Daha fazla tarama modu

Nokta, çizgi ve kesirli dizi isteğe bağlıdır, hedef şekilleri tam olarak karşılar.

D Hızlı ve verimli

Nokta nokta tarama işlemi, kısa tedavi süresi, noktalara iyi tutarlılık, mükemmel etki sağlar.

E Yüksek entegrasyon ve akıllı tasarım. Yüksek güvenilirlik ve istikrarlı performans.

F Düşük yatırım ve ancak son derece yüksek getiri.

 

Teknik Avantajlar

Enerjisi epidermise yeni ulaşan Fraksiyonel RF ile karşılaştırıldığında, dermisteki kırışıklık ve yara izi problemini tedavi edemez. İğneler çalışmak için cilde temas etmez, cilt direncinden etkilenmez.
Fraksiyonel lazer ile karşılaştırıldığında, Mjolnir’in yatırım maliyeti çok daha ekonomiktir, ancak tüm lazer uygulamalarını kapsayabilir. Operatör ve hasta için güvenlik riski çok daha düşüktür ve daha yaygın olarak kullanılabilir, herhangi bir tıbbi sınır yoktur.
Mevcut uyarımı daha düşük bir frekansta gerçekleştirilen normal plazma ile karşılaştırıldığında ve plazma sütunu zayıf yönlülüğe ve düşük güce sahiptir. Tek plazmanın tedavisi çok daha uzun zamana ihtiyaç duyar, enerjinin kontrol edilmesi zordur, eşit olmayan tedavi derinliği ve noktaların tutarlılığı zayıftır, bu nedenle daha tehlikeli ve cilde daha büyük hasar riski vardır.

Tamamen invaziv bir tedavi yöntemi olan Mikro iğneli RF ile karşılaştırıldığında, Mjolni çok daha az tehlikelidir ve çok daha düşük sarf malzemesi maliyetine sahiptir.

Sonuç: Kesirli plazma, yenilikçi tasarım olarak tüm fraksiyonel güzellik teknolojilerinin yerini alacak en iyi çözümdür!

 

Application

Cilt dokusunu ve tonunu iyileştirin: pürüzlü cilt, geniş gözenekler, yağlı cilt, iltihaplı akne cilt, koyu sarı cilt, eşit olmayan pigment, cilt yenileme, kozmetiklerin emilmesine yardımcı olur.
Göz tedavisi: göz kapağı ve göz torbaları
Kırışıklıklar: striae gravidarum, streç işareti, stria atrophicae, yaşlanma kırışıklığı
Yaşlanma karşıtı: yaşlanmış cilt, gevşek ve sarkık cilt, elastikiyet yok
Yara izleri: sivilce izi, ameliyat izi, proliferatif yara izi, yanık izi, travmatik yara izi

Parametreler

Çıkış gücü10w (AVG), 150W (en yüksek)
Enerji10 ~ 400mJ / Nokta
Darbe genişliği0.1 ~ 4ms / nokta
Kıvılcım moduARG, Glow; Tek iğne
Tarama moduNokta; Hat; Dizi
Nokta sayısı
1, 3, 5, 9, 13, 21, 25
Boyut
320*300*185 mm
Net ağırlık
7.8KG

FAQ

Leaflife Fraksiyonel Plazma Cihazı - MjoInir Serisi Plazma Kalemden yükseltilmiştir.
Normal plazma kalemi için, akım uyarımı daha düşük bir frekansta gerçekleştirilir ve plazma sütununun yönsüzlüğü ve düşük gücü vardır. Tek plazmanın tedavisi çok daha uzun zamana ihtiyaç duyar, kullanım ve enerjinin kontrol edilmesi zordur, eşit olmayan tedavi derinliği. ve noktaların tutarlılığı zayıf, bu nedenle daha tehlikeli ve cilde daha büyük hasar riski.
Fraksiyonel plazma kusurların üstünü oluşturabilirken, daha iyi tedavi etkisi sağlamak için enerji daha yüksektir, noktalar ve enerji daha eşit olarak dağıtılır. Hedeflenen yeri doğru, çok daha kolay ve daha hızlı bir şekilde karşılamak için ekrandaki 1-25 nokta seçilebilir.
Elbette güzellik salonlarında da kullanılabilir. Plazma lazer değildir. Tıbbi bir teknoloji değildir ve riski düşüktür. Bir operatörün doktor lisansına ihtiyaç duymasını gerektirmez, bu nedenle sıradan güzellik uzmanları da tam eğitim ve bilgiden sonra onu çalıştırabilir.
Cilt dokusunu ve tonunu, göz kapağı tedavisini, kırışıklıkları, yaşlanmayı önleyici, yara izlerini iyileştirin
Enerji seviyesi yüksek tedavi yapılıyorsa anestezik krem ​​uygulanmalıdır. Operasyondan sonra cilde bakmanız gerekir.
Makinenin kullanımı kolaydır, tüm kullanıcılar kılavuzu takip edebilir; Daha fazla işletme araştırması, fotoğraf ve video desteği yürütülebilir.
Firmamız ISO13485 sistem belgesine sahip olup daha sonra bu ekipman CE belgesine sahiptir. Sağlık raporu başvuru dönemindedir.
Tabi makine satın alan müşterilerimize firmamız tarafından verilen eğitim sertifikalarını sağlayabiliriz.
3-5 kez / tedavi süresi, tedavi süreleri farklı duruma bağlıdır. (Ayrıntılar için lütfen kullanım kılavuzuna bakın)
OEM / ODM'yi destekliyoruz, ancak bu sipariş miktarına bağlı. Ayrıntılar için satış departmanıyla görüşebilirsiniz. Genellikle bu hizmeti tek bir siparişe göre desteklemez.

Bize Ulaşın