Leaflife Mjolnir Serisi, mükemmel bir yüz ve vücut gençleştirme için yenilikçi tasarım olarak tüm fraksiyonel güzellik teknolojilerinin yerini alacak en iyi çözüm olan ilk fraksiyonel fibroblast plazma ekipmanıdır.

Fibroblast Plazma Kalemi Nedir

Yaşlandıkça cildimizin deri tabakası incelir, daha az kolajen üretiriz ve elastikiyetimizi kaybederiz. Tüm bu faktörler ciltte sarkma ve kırışıklığa neden olur. Plazma Kalemi, geleneksel olarak dolgu maddeleri veya plastik cerrahi ile tedavi edilen elastikiyet kaybı, sarkma ve kırışıklıklar dahil çok çeşitli cilt koşullarını hedefleyen en yeni kozmetik prosedürdür.

Fibroblast Plazma Kalemi, kırışıklıkları ve sarkık, donuk cildi tedavi etmek için kullanılan dünyanın en gelişmiş, invazif olmayan cilt kaldırma, cilt sıkılaştırma ve gençleştirme cihazıdır. Plazma Kalemi, ciltteki kolajen üretimini uyarmak için kullanılan bir teknik olan fibroblast tedavisini gerçekleştirmek için kullanılan FDA onaylı, CE onaylı bir cihazdır.

O nasıl çalışır?

Fibroblast Plazma Kalemi, plazmanın gücünü kullanır. Plazma, Katı, Sıvı ve Gaz ile birlikte maddenin dördüncü halidir. Prensip, mikro elektriksel deşarj veya ARC oluşturmak için atmosferik havadan gazların iyonlaştırılmasını içerir. ARC asla cilde dokunmaz ancak cildin epidermal tabakasında mikro yaralanmaya neden olurken aynı zamanda termal iletkenler yoluyla daha derin dermal yapıyı ısıtır ve bozar. Bu daha yaygın olarak Fibroblastlar olarak bilinir. Fibroblastlar, vücutta kolajen üreten en yaygın bağ dokusu hücreleridir. Genellikle cildin çerçevesi olarak adlandırılan kollajen, temel yapı sağlar ve kırışıklıkları yumuşatarak ve cilt gevşekliğini tersine çevirerek zamanın geri dönmesine yardımcı olabilir. Yaklaşık bir haftalık plazma tedavisinden sonra cildiniz büyük ölçüde iyileşecek ve nihai sonuçlarınız görünmeye başlayacaktır. Kolajen üretimi devam ederken cildinizin sıkılaştığını göreceksiniz. Kolajen üretimi haftalarca devam eder ve bu güçlü protein, göz çevresindeki cildin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur ve üç yıla kadar sürebilen sonuçlar verir.

Kesirli Fibroblast Plazma Kalemi nedir?

Fraksiyonel Fibroblast Plazma cihazı, mikro elektrik deşarjını serbest bırakmak için iğne şeklindeki plazma kolonunu veya bir seferde cilt yüzeyinin bir kısmını tedavi etmek için ARC'yi kullanır, bu da aksama süresini azaltır.

Kesirli Fibroblast Plazma Kaleminin avantajları?

Enerjisi epidermise yeni ulaşan Fraksiyonel RF ile karşılaştırıldığında, dermisteki kırışıklıkları ve yara izi problemini tedavi edemez. İğneler çalışmak için cilde temas etmez, cilt direncinden etkilenmez.
Fraksiyonel lazer ile karşılaştırıldığında, Mjolnir’in yatırım maliyeti çok daha ekonomiktir, ancak tüm lazer uygulamalarını kapsayabilir. Operatör ve hasta için güvenlik riski çok daha düşüktür ve daha yaygın olarak kullanılabilir, herhangi bir tıbbi sınır yoktur.
Mevcut uyarımı daha düşük bir frekansta gerçekleştirilen normal plazma ile karşılaştırıldığında ve plazma sütunu zayıf yönlülüğe ve düşük güce sahiptir. Tek plazmanın tedavisi çok daha uzun zamana ihtiyaç duyar, enerjinin kontrol edilmesi zordur, eşit olmayan tedavi derinliği ve noktaların tutarlılığı zayıftır, bu nedenle daha tehlikeli ve cilde daha büyük hasar riski vardır.

Tamamen invaziv bir tedavi yöntemi olan Mikro iğneli RF ile karşılaştırıldığında, Mjolnir çok daha az tehlikelidir ve çok daha düşük sarf malzemesi maliyetine sahiptir.

Fraksiyonel Fibroblast Plazma Kalemi Uygulaması Nedir?

Cilt dokusunu ve tonunu iyileştirin: pürüzlü cilt, geniş gözenekler, yağlı cilt, iltihaplı akne cilt, koyu sarı cilt, eşit olmayan pigment, cilt yenileme, kozmetiklerin emilmesine yardımcı olur.
Göz tedavisi: göz kapağı ve göz torbaları
Kırışıklıklar: striae gravidarum, streç işareti, stria atrophicae, yaşlanma kırışıklığı
Yaşlanma karşıtı: yaşlanmış cilt, gevşek ve sarkık cilt, elastikiyet yok
Yara izleri: sivilce izi, ameliyat izi, proliferatif yara izi, yanık izi, travmatik yara izi

SSS

Elbette güzellik salonlarında da kullanılabilir. Plazma lazer değildir. Tıbbi bir teknoloji değildir ve riski düşüktür. Bir operatörün doktor lisansına ihtiyaç duymasını gerektirmez, bu nedenle sıradan güzellik uzmanları da tam eğitim ve bilgiden sonra onu çalıştırabilir.
Cilt dokusunu ve tonunu, göz kapağı tedavisini, kırışıklıkları, yaşlanmayı önleyici, yara izlerini iyileştirin
Enerji seviyesi yüksek tedavi yapılıyorsa anestezik krem ​​uygulanmalıdır. Operasyondan sonra cilde bakmanız gerekir.
Makinenin kullanımı kolaydır, tüm kullanıcılar kılavuzu takip edebilir; Diğer işletim soruları, fotoğraflar ve videolar desteği yürütülebilir.
Firmamız ISO13485 sistem belgesine sahip olup daha sonra bu ekipman CE belgesine sahiptir. Sağlık raporu başvuru dönemindedir.
Tabi makine satın alan müşterilerimize firmamız tarafından verilen eğitim sertifikalarını sağlayabiliriz.
3-5 kez / tedavi süresi, tedavi süreleri farklı duruma bağlıdır. (Ayrıntılar için lütfen kullanım kılavuzuna bakın)
OEM / ODM'yi destekliyoruz, ancak bu sipariş miktarına bağlı. Ayrıntılar için satış departmanıyla görüşebilirsiniz. Genellikle bu hizmeti tek bir siparişe göre desteklemez.

Fraksiyonel Fibroblast Plazma Güzellik Cihazı